סגולותיו של שמן קיק לצמיחת שיער

אם אתם משתמשים כבדרך קבע בתכשירים קוסמטיים שונים, ודאי נתקלתם בתכשירי שמן קיק לנשירת שיער. בעודו מציע יתרונות שונים, שמן קיקיון נמנה בין המוצרים הפופולאריים ביותר בקרב אנשים הסובלים משיער דליל ונושר – המשיכו לקרוא.

שמן קיק לנשירת שיער באמת עובד?

רגע לפני שרוכשים שמן קיק לצמיחת שיער, חשוב להבין שאין קסם בדבר. זהו תכשיר קוסמטי אשר עשוי להוות טיפול לנשירת שיער, אם כי הסיבות לנשירה יכולות להיות מגוונות. לצורך העניין, גם אם תרכשו את השמן האיכותי ביותר, תזונה והיגיינה ירודות יקדמו את הנשירה בכל זאת.

במילים אחרות, הטיפול בעזרת שמן קיק עשוי להיות חשוב, אבל אפילו יותר חשוב לקדם את הבריאות שלכם באופן כללי. כמו כן, במקרים מסוימים נשירת שיער עלולה להיגרם כתוצאה ממחלות שונות, ככה שבמקרים אלה שמן קיק לא יהווה את התשובה, אלא טיפול רפואי מתאים.

היתרונות המיוחסים לשמן קיק לצמיחת שיער

כאשר רוכשים שמן קיק לצמיחת שיער דליל, חשוב להיות מודעים ליתרונות השונים שתכשיר זה עשוי להציע לכם. היתרונות נובעים, בין היתר, מתוך חומצות השומן המצויות בתכשיר זה, כגון:

עיכוב פרוסטגלנדין: בעוד כי שמן קיק עשיר בחומצה ריצינולאית, מחקרים מסוימים מצביעים על כך שחומצה זו עשויה לעכב ייצור פרוסטגלנדין, שזו תרכובת המקושרת לנשירת שיער.

הזנת זקיקים: שמן קיק ידוע בסגולה שלו וביכולת לחזק את זקיקי השיער, מה שיכול לעיתים להקטין את כמות השיער הנושר.

עור הקרקפת: לא פעם, נטען בקרב משתמשים כי שמן קיק לנשירת שיער מחזיק בסגולות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו יעיל לטיפול בקשקשים, פטריות ומחלות עור אחרות בקרקפת.

לחות: שמן קיק עשיר בחומצות שומן בריאות, כאשר אלו בתורן יכולות לרכך את השיער, כמו גם להעניק לו ברק.

איך להשתמש בשמן קיק לצמיחת שיער?

אופן השימוש בתכשירי שמן קיק לצמיחת שיער טמון בצורה שבה מעסים את הקרקפת, כלומר תכשיר זה מוחדר בעדינות תוך כדי תנועות מסאז' סיבוביות. בדרך כלל, אנשים בוחרים לחמם מעט את השמן בין כפות הידיים לפני העיסוי, מה שמעורר את החומרים הפעילים בתוכו.

יש לציין, שמן קיק נחשב באופן כללי בתור מוצר בטוח מאוד. אבל, השימוש בכל תכשיר קוסמטי צריך להתבצע בצמוד לקבלת ייעוץ מקצועי או בהתאם לייעוץ רפואי. בדומה לכל תכשיר קוסמטי אחר, אם אינכם בטוחים כיצד שמן קיק לנשירת שיער ישפיע על בריאותכם, עדיף שלא להשתמש בו.