החלקה מינרלית

אם את מחפשת אחר החלקה ללא מחליק, אנחנו כאן כדי לסייע לך. כאן תמצאי מוצרי החלקה איכותיים במיוחד. מדובר בחומרי החלקה לשיער שלא מצריכים ממך שימוש במחליק לשיער. כמו כן, את לא צריכה שום דבר בבית חוץ מ-פן לשיער. בואי נדבר על החלקה.

אנחנו גאים להציג לך את מוצרי ההחלקה המינרלית לשיער לצמיתות ובלי פורמלין. וכמובן שבאותה הנשימה חשוב להדגיש: בכל חצי שנה בערך את תצטרכי לחדש את ההחלקה. אמנם החלקה מינרלית נחשבת החלקת שיער לצמיתות, אבל השיער כל הזמן צומח ומצריך חידוש החלקה. בואי ונכיר יותר לעומק את מוצרים אורגניים להחלקת שיער בלי פורמלין ובלי מחליק שיער רותח.

מארז החלקה מינרלית ריבייבל – 374 ש"ח

החלקה מינרלית ריבייבל

 

החלקה מינרלית בי ביוטי לשיער טבעי או צבוע 318 ש"חהחלקה מינרלית BBEAUTY

 

החלקת שיער מינרלית ללא מחליק שיער וללא פורמלין

כידוע לכל אחת שהשתמשה בעבר במחליק שיער, מכשירים אלו יכולים לגרום לנזקים חמורים בשיער. מאחר שהמחליקים עובדים בטמפרטורות מאוד גבוהות, צריך לדעת כיצד להשתמש בהם במקצועיות. בפעמים לא נדירות במיוחד, נשים אפילו מאבדות את השיער שלהן בעקבות שימוש לא מקצוע במחליק.

עכשיו חשוב מאוד מהבין, גם אם אתן הולכות לספר מקצועי שיודע בדיוק כיצד משתמשים במחליק לשיער, עדיין לא מומלץ להשתמש במחליקים אלו. גם אם השימוש בהם הוא מקצועי לחלוטין, בטווח הרחוק המחליקים האלו יכולים להסב נזקים לשערך.

מה הוא החלקה לשיער בלי פורמלין?

חומרים לגמרי טבעיים הם חומרי החלקה מינרלית לשיער עם בשורה. ללא פורמלין וללא מחליק שיער, את יכולה להחליק את שיערך בבית לבד. את רק צריכה פן בכדי להתגבר על סלסולי השיער והקרזולים שלו. לאחר מריחה של חומרי החלקה טבעיים, את תצטרכי לייבש את השיער בעזרת פן. לא בעזרת מחליק ולא באמצעות משהו שייפגע בשערך.

מעבר ליישום של החלקת שער מינרלית, בעזרת חומר החלקה טבעי תוכלי גם לשקם את שיערך במידה מסוימת. חומרי החלקה מינרלית מלאים בחלבון משקם שיער ובחומרים נוספים שמסייעים בקבלת מראה בריא יותר. את יכולה להשתמש בחומר טבעי ללא כל חשש בביתך לבד, מאחר שחומר זה באישור משרד הבריאות והוא מינרלי.

מה עוד אני צריכה לדעת על החלקה מינרלית?

משהו חשוב ונוסף שכדאי לדעת, חומרי החלקה לשיער בדרך כלל מסוגלים לשנות פיגמנט וגווני שיער. בניגוד לחומרים מזיקים שקיימים בשוק, חומר מינרלי מסוג טבעי לא ישנה את גוון שיערך ואת הפיגמנט שלך. החומר מתאים לבלונדיניות, כמו כן לכהות גוון וכהות פיגמנט.

מעבר למה שציינו עד כה, גם כדאי לדעת שחומרי החלקה מינרלית נעימים ונוחים מאוד לשימוש. את לא צריכה לדאוג מפני עקצוצים שבדרך כלל מלווים בשימוש בחומרי החלקה. לא תרגישי עקצוצים בראש, לא בקרקפת, לא בעיניים, וגם לא תרגישי מחנק בגרון. אנחנו מזמינים אותך להנות ממוצרים איכותיים במיוחד שבטוחים לשימוש על פי משרד הבריאות.

מוצרי טיפוח לשיער לאחר החלקה מינרלית בלי מחליק

מעבר למוצרי החלקת שיער מינרלית ללא פורמלין, אנחנו משווקים גם מוצרי טיפוח נוספים. את יכולה לרכוש אצלנו סט מוצרי טיפוח לשיער אחרי החלקת שיער לצמיתות. אנו נשמח לשלוח אלייך, לכל חלקי הארץ, את מוצרי הטיפוח המעולים שלנו. הם כוללים שמפו לשיער לאחר החלקת שיער מינרלית, כמו כן תרסיסים איכותיים לאחר החלקה לשיער. זאת ועוד, אצלנו גם תוכלי לרכוש מסכה לשיער אחרי החלקות שיער מינרליות.

בכל מקרה שתרכשי אצלנו חומר טבעי להחלקת שיער מינרלית, את תקבלי מאיתנו אחריות מלאה על התוצאה של החלקת השיער.