שמפו טבעי לנשירת שיער לנשים – שפמו שמן קיק

 שמפו למניעת נשירה שמן קיק \ שמפו שמן קיקיון

תני לשיערך את מה שמגיע לו

בכל מה שקשור לתחום טיפוח השיער, אין חוויה מתסכלת ומלחיצה יותר מנשירת שיער. דמייני שתוכלי להעביר את אצבעותייך בשיער בלי להישאר עם כמה שיערות ביד. כעת, הדמיון הופך למציאות, עם סדרת שמן הקיק של ריבייבל שמציעה פתרונות לשיער בריא יותר, מלא יותר וחי יותר.

שמפו טיפולי מונע נשירה מסדרת שמן הקיק של ריבייבל

שמפו טיפולי עשיר בשמן קיק של ריבייבל

נסי את שמפו הקיק הטיפולי למניעת נשירה של ריבייבל. השמפו העשיר בחומרים איכותיים, יטפל וישקם את שיערך מהשורשים ועד לקצוות. פורמולה ייחודית שפותחה על ידי ריבייבל וכוללת שמן קיק איכותי וחומצות שומן מזינות מעניקה פתרונות לשלל בעיות שיער.

סדרה טיפולית שמן קיק – שמפו, מסכה וסרום של ריבייבל 169 ש"ח

שמפו שמן קיק לנשירת שיער

מה זה שמן קיקיון ומדוע בחרו בריבייבל דווקא בו לטיפול בנשירת שיער?

שמן קיקיון הוא מיצוי של זרעי שיח קיקיון מצוי הנמצא בשימוש באופן מסורתי מזה מאות שנים. מרכיב עיקרי בשמן הקיק הוא חומצה ריצינולאית המשככת כאבים ונחשבת לאנטי דלקתית. לצד זאת, השמן עשיר בחלבונים, בויטמין E, בנוגדי חימצון ובשלל מינרלים שמעניקים לשיער את כל הטוב שבטבע.

כבר מהשימוש הראשון תבחיני כמה שיערך מלא בחיוניות ובברק. בשימוש קבוע, תחושי במהפכה של ממש. שיערך יקבל את החומרים הטובים והאיכותיים שישקמו אותו, יחזקו אותו ויחזירו לו את כוחו, בייחוד במקרים של שיער חסר ברק ושל שיער דליל הנוטה לנשירה.

בריבייבל השקיעו מחקר רב כדי להפיק את המירב משמן הקיק ותכונותיו המרפאות ולהעניק לך שמפו טיפולי לנשירת שיער – מוצר טיפוח ייחודי מבית ריבייבל, ששימוש קבוע בו מסייע  במניעת נשירה, במניעת שבירת השיערות ובצמצום הקצוות המפוצלים המחלישים את שיערך. עבור מי שסובלת מתופעות מתסכלות כמו שיער יבש ומקורזל מדובר בפיתרון מושלם. בזכות השמפו המועשר בשמן קיק שיער ייראה מלא ברק ולא מקורזל.

מה חשוב לדעת על השמפו הטיפולי מסדרת שמן הקיק של ריבייבל?

כאמור, השמפו הטיפולי, יחד עם שאר מוצרי סדרת הקיק, מועשר בחומרים טבעיים ואיכותיים ששימוש קבוע בהם ישקם את שיערך ויעניק לו מראה בריא ונפלא, מהשורשים ועד לקצוות. השמפו מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות, אינו מכיל מלחים ומיוצר באופן ידידותי לסביבה, ללא ניסויים בבעלי חיים.

לסיכום

סובלת מנשירת שיער? הגיע הזמן להעניק לשיערך טיפול משקם מהחומרים האיכותיים ביותר ולבחור בשמפו טיפולי מסדרת הקיק של ריבייבל. כבר מהשימוש הראשון תראי כיצד הברק והלחות חוזרים לשיערך והופכים אותו לבריא יותר, חי יותר ויפה יותר.