מסכת שמן קיק לשיער – להעשיר את שיערך בכל הטוב שבטבע

כל מי שמטפחת את שיערה יודעת שלמצוא מסכה טובה לשיער זה דבר לא פשוט. לעתים נדרשים לא מעט ניסיונות על מנת למצוא את המסכה המושלמת עבור שיערך. בריבייבל הקדישו מאמצים רבים במחקר על מנת לייצר את מסכת השיער המשקמת המושלמת שמכילה את כל הטוב שיש לטבע להציע על מנת לשקם שיער פגום ולא בריא.

מסכת שמן קיק לשיער של ריבייבל 79 ש"ח

מסכת שמן קיק לשיער

מה מכילה מסכת שיער שמן קיק של ריבייבל?

נתחיל קודם במה היא לא מכילה: היא לא מכילה כימיכלים שפוגעים ומזיקים לשיערך והיא לא מכילה מלחים. היא כן מכילה שמן קיק העשיר בויטמין E ובעל תכונות אנטי בקטריאליות, בחומצות שומן טבעיות, במינרלים חיוניים ובחלבונים. חשוב שתדעי כי שימוש בשמן הקיק עוזר בהתמודדות עם בעיות וזיהומים בקרקפת כדוגמת גרד וקרחות ומעודד התחדשות וייצור תאים חדשים. כבר בשימוש הראשון במסכת השיער המשקמת של ריבייבל תחושי בהבדל ותבחיני כי שיערך רך ומלא ברק. בשימוש ממושך, השיער ישתקם, יצמח ויתחזק.

מדוע בחרו בריבייבל דווקא בשמן קיק להילחם בנשירת השיער?

כאמור, שמן קיק הוא חומר עשיר בויטמינים ובחומרים החיוניים לשיקום השיער והעור. לא בכדי, הוא נמצא בשימוש מסורתי מזה שנים רבות. במעבדות ריבייבל רצו ליצור סדרת מוצרי טיפוח שתיתן פייט אמיתי ואפקטיבי לנשירת שיער ובנוסף, תעניק למשתמשים ולמשתמשות שיער בריא, מבריק וחיוני. במובן הזה, הבחירה בשמן הקיק היא הבחירה המושלמת כדי לענות המטרה של שיקום השיער, צמצום הנשירה וטיפוח שיער יפיפה ומלא בחיוניות.

באילו שינויים אבחין בשימוש קבוע במסכת שמן הקיק של ריבייבל?

אם שיערך חסר ברק, נושר ונראה עייף ואם את סובלת מקרקפת רגישה, מקשקשים, מקרחות, משיער יבש ומקצוות מפוצלים, מסכת השיער המשקמת המועשרת בשמן קיק של ריבייבל היא הפתרון הטוב ביותר עבורך. ככל שתתמידי בשימוש בה תראי כיצד שיערך חוזר לעצמו ולחיוניותו ומתמלא בברק ובלחות. הקרקפת שלך תהיה בריאה יותר, שיערך ייראה טוב יותר ומלא יותר.

לסיכום: חברת ריבייבל, בעלת וותק של מעל ל-40 שנות ניסיון ועשייה בתחום טיפוח השיער יצרה את סדרת שמן הקיק לטיפוח ולשיקום השיער במיוחד עבורך. שימוש קבוע במסכת השיער המשקמת יחד עם שימוש בשאר מוצרי סדרת הקיק תעזור לך לשקם את שיערך, להיפטר מהנשירה המעיקה, מהקצוות המפוצלים, מהיובש בשיער וממראה עייף ולהיכנס לעולם טוב יותר של שיער בריא ויפיפה והשורשים ועד לקצוות שיערך.