שמן קיק אורגני בכבישה קרה והיתרונות שבתהליך זה

שמן קיק אורגני בכבישה קרה

בעוד שאנשים רבים משתמשים בשמן קיק, רק חלק מהאנשים מודעים לתהליך של שמן קיק בכבישה קרה. באמצעות תהליך מכני, הכבישה מתבצעת בטמפרטורה של 40 מעלות צלזיוס, כאשר זוהי פעולה אשר מפיקה כמה יתרונות חשובים – המשיכו לקרוא.

מדוע מבצעים כבישה קרה של שמן קיק?

כאמור, התהליך של ייצור שמן קיק בכבישה קרה מתבצע בד"כ ב-40 מעלות צלזיוס, כאשר תהליך זה מאפשר לשמור על כמה מרכיבים חשובים בשמן. באופן כללי, המרכיבים של שמן קיק הם עדינים במיוחד, כמו למשל מרכיבי חומצות שומן, מינרלים וכן ויטמינים.

בתוך כך, ככל שהמרכיבים האלה נשמרים טוב יותר, ככה למעשה הצרכנים מקבלים תכשיר קוסמטי איכותי יותר. ברוב המקרים, מעלות גבוהות מדי עלולות לפגוע באיכות של המרכיבים, וכתוצאה מכך, בסגולותיו של התכשיר. זו הסיבה לכך שמבצעים כבישה קרה של שמן קיקיון.

4 הבדלים בין שמן קיק בכבישה קרה לשמן קיק רגיל

אם אתם מתלבטים בין שמן קיק אורגני בכבישה קרה לבין שמן קיק רגיל, חשוב להכיר את ההבדלים בין התכשירים האלה. כדי להקל עליכם את מחקר השוק שלכם, ריכזנו עבורכם 4 הבדלים עיקריים בין 2 התכשירים האלו:

שיטת הייצור: מעבר לכך שלעיתים מפיקים שמן קיק רגיל בטמפרטורות גבוהות, בחלק מהמקרים משתמשים גם בממיסים כימיים, מה שעלול לפגוע ברכיבים שלו.

איכות: שמן קיק בכבישה קרה נחשב יותר איכותי, זאת בשל שמירה על רכיבים עדינים בתהליך.

שימושים: שמן קיק בכבישה קרה עשוי לשמש הן למטרות בריאותיות והן למטרות טיפוח, בעוד כי שמן קיק רגיל יכול לשמש גם למטרות תעשייתיות שונות.

מחיר: שמן קיק בכבישה קרה יקר יותר משמן קיק רגיל, בעקבות תהליך הייצור המורכב יותר.

מה חשוב לדעת לפני שימוש בשמן?

בין אם אתם רוכשים שמן קיק אורגני בכבישה קרה או תכשיר קוסמטי אחר, כללי האצבע הם בד"כ זהים. לפני כל שימוש בכל תכשיר קוסמטי מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע או עם גורם רפואי. בעוד שאנשים רבים טוענים כי שמן קיק בכבישה קרה מועיל להם בריאותית וקוסמטית, חשוב לזכור שתכשירים קוסמטיים פועלים אחרת על כל אדם.

לכן, בדרך כלל, ההמלצה תהיה להשתמש במוצרים קוסמטיים במיקום נקודתי ובכמות קטנה. אם אינכם בטוחים כיצד הגוף שלכם יגיב לשמן קיק או לכל תכשיר קוסמטי אחר, עדיף שלא למרוח את התכשיר על אזורי גוף נרחבים.